Cześć i czołem!

Witam po długiej nieobecności! Okres wakacyjny nie sprzyja regularnemu pojawianiu się postów. Musicie mi wybaczyć... Zdaję sobie z tego sprawę i ubolewam, jednak muszę mieć czas najpierw na zwiedzanie świata, żeby później móc to wszytko tutaj opisać. Tyle się dzieje, że nawet nie wiem od czego zacząć. W ciągu dwóch miesięcy mojej nieobecności tutaj przemierzyłam dobre kilka tysięcy kilometrów. Jak nie kilkanaście. Oraz przekonałam się, że podróżowanie po ojczystym kraju jest równie pasjonujące, co zwiedzanie innych państw. Serio! (:


W czerwcu wyruszyłam z Oliwią, koleżanką ze szkolnej ławki, z którą zwiedziłam całą Polskę północną z małym odbiciem do Warszawy i Łodzi. Był to bardzo bogaty w przygody (ze zgubieniem dokumentów włącznie), a zarazem pierwszy autostopowy wyjazd Oliwii. W lipcu zaś, odwiedziłam polskie góry, przepiękny Wrocław i malowniczą Lubelszczyznę z Pawłem (szerzej znanym jako Niedźwiadek :D). O ile tylko za kilka tygodni będę jeszcze pamiętać szczegóły tych wypraw, to będziecie mogli ich ze mną doświadczyć tu na blogu. Tymczasem pragnę poinformować, że właśnie wróciłam z magicznego Paryża! (: Tak, planowałam odwiedzić Francję od dłuższego czasu i tylko czekałam, aż nadarzy się odpowiedni moment. Już w kolejnym poście będziecie mogli przeczytać o tym, jak dotarliśmy z Pawłem do stolicy Francji w 24 godziny ;)


Co do moich samotnych autostopowych wypraw... Było ich tak dużo, że nie nadążałabym ich wszystkich opisywać. Praktycznie gdziekolwiek się nie ruszam z mojego miasta (a ruszam się bardzo często), to wybieram właśnie tę formę transportu. Od października mogę być czasowo ograniczona, ponieważ zaczynam studia i przeprowadzam się do Łodzi, jednak myślę, że Piłę i Kołobrzeg odwiedzać będę regularnie. Trzymajcie się ciepło i do następnego! (:


PS. Chciałabym bardzo serdecznie polecić Wam obejrzenie przygody mojego kolegi, Kamila, który wyruszył wraz ze swoją dziewczyną na podbój Półwyspu Bałkańskiego i okolic. Bardzo dobre ujęcia, świetny montaż no i cudowne widoki! Check it out!

2 komentarze:

 1. oja pozazdrościć tylko

  _________________
  a u mnie?
  pierwszy filmik modowy

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Paryża. ;)
  songnevergrewold.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń